Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

Stogo dengimas | Stogo darbai

konstrukcijos kaina skardinio pakeisti stogakonstrukcijos kaina skardinio pakeisti stoga
kiek kainuoja stogo keitimas su medziagomiskiek kainuoja stogo keitimas su medziagomis
stogo montavimo kaina gegniustogo montavimo kaina gegniu
stogo remontasstogo remontas
stogo montavimo darbaistogo montavimo darbai
stogo irengimasstogo irengimas
stogo apskardinimo darbaistogo apskardinimo darbai
perdangos maontavimasperdangos maontavimas
medinio namo statybamedinio namo statyba
kiek kainuoja stogaskiek kainuoja stogas
dvieju aukstu namo statybadvieju aukstu namo statyba
cerpinis stogascerpinis stogas
apskardinimo darbaiapskardinimo darbai
statybosabc.lt stogo renovacijastatybosabc.lt stogo renovacija
stogdengiu ikainiai 2020stogdengiu ikainiai 2020
stogo dangastogo danga
stogo darbai klaipedojestogo darbai klaipedoje
stogo darbu kainosstogo darbu kainos
stogo dengimas skarda siferiu cerpemisstogo dengimas skarda siferiu cerpemis
stogo dengimo kainastogo dengimo kaina
stogo konstrukcijastogo konstrukcija
stogo pakalimasstogo pakalimas
stogo pakalimo darbai kainastogo pakalimo darbai kaina
stogo remontas klaipedastogo remontas klaipeda
stogo skardinimasstogo skardinimas
stogu dengimasstogu dengimas
stogu keitimasstogu keitimas

Pastato stogas – svarbi investicija, kuri, jei viskas gerai įrengta, leidžia ja džiaugtis 30 metų ar net ilgiau. Stogas taip pat užtikrina ir kelias labai svarbias funkcijas – saugo nuo išorinių gamtos reiškinių, saugo nuo įsibrovėlių ar pašalinių žmonių, būnant patalpoje leidžia jaustis komfortiškai. Tačiau tam stogo montavimo darbai turi būti atlikti profesionaliai.

Per daugybę savo veiklos metų, įgyvendinome daugybę stogo montavimo ir stogo dengimo projektų – teko įrenginėti tiek naujus stogus, tiek renovuoti jau pasenusius. Vis dar pastebime, jog vyrauja stiprus įsitikinimas, kad nereikia galvoti apie naujo stogo įrengimą, kol senasis nepradeda byrėti ar nepraranda savo funkcionalumo (pavyzdžiui, tampa kiauras).

Tačiau laukimas gali lemti žymiai didesnes išlaidas. Kodėl? Nes kol pamatysite, kad stogas yra kiauras, jo konstrukcijai jau gali būti padaryta nemenka žala, kurią ištaisyti ar pašalinti gali būti labai brangu. Visada patariame atlikti savarankišką stogo vertinimą. Svarbiausi aspektai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

 •  Kiek metų yra dabartiniam stogui? Jei jis buvo montuotas tinkamai ir naudojant kokybiškas medžiagas, jo eksploatacijos trukmė yra maždaug 25 metai. Jei name gyvenate daug metų ir nežinote, kada buvo atliktas stogo montavimas, patartina kreptis į profesionalius statybininkus.

 •  Pažvelkite į stogą ir atsakykite sau, ar matote stogo deformacijas, pasikeitimus arba kitus akivaizdžius trūkumus?

 •  Pakilkite į palėpę per stiprų lietų ar iškart po jo ir įvertinkite, ar nėra vandens nuotėkio ar kitų vandens padarytos žalos požymių. Jei užfiksavote bet kurį iš šių įspėjamųjų požymių, samdykite kvalifikuotą stogo ekspertą, kuris įvertins atvejį ir jums pateiks profesionalią nuomonę.

Stogo dengimas - pagrindinės medžiagos

Stogų dengimas – svarbus ir sudėtingas darbas, kuris lemia individualaus namo funkcionalumą bei estetinį vaizdą. Renkantis stogo konstrukcijos rūšį bei medžiagas yra svarbu atsižvelgti i aplinką (vietovė), statinio paskirtį, savo poreikius bei statybos reikalavimus.

Dažniausiai gyvenamosioms paskirties statinių stogo dangoms pasirenkama:

Čerpės. Tai nuo seno Lietuvoje naudojama stogų danga, kurios gamybos technologija nepasikeitė iki šių dienų. Čerpės gali būti molinės arba betoninės.

Molines čerpes renkasi tie, kurie nori statiniui suteikti solidų įvaizdį, o betoninės čerpės tinkamos tuomet, kai reikia tvirtumo, didesnio spalvų gamos pasirinkimo ar pigesnio varianto. Bet kuriuo atveju abi šios medžiagos yra ilgaamžiškos.

Apskritai abi čerpių rūšys turi daugybę privalumų ir daugybę priežasčių, kodėl jas verta rinktis, t. y. ilgaamžiškumas (čerpių eksploatavimo trukmė gali būti iki 100 ir daugiau metų), pritaikomumas visiems namams (mažiausias leistinas stogo nuolydis gali būti 11 laipsnių, o didžiausias – net 90 laipsnių), lengva pritaikyti prie įvairių stogo formų.

Taip pat čerpės puikiai praleidžia orą, yra nedegios, pasižymi tvirtumu ir ekologiškumu, puikiai sugeria gamtos veiksnių (lietaus ar stipraus vėjo) sukeliamą triukšmą. Stogo montavimas čerpėmis nėra labai sudėtingas darbas, tačiau tam reikalingas patirtis, todėl pasirinkti meistrai turi būti profesionalūs.

Skarda. Tai viena iš populiariausių stogo dangų Lietuvoje. Tokie stogai pasižymi tvirtumu, lengvumu ir kokybe. Skarda visiškai nekenksminga nei aplinkai, nei žmogaus sveikatai. Ją nesunku montuoti – kiekvienos skardos lapo ilgis apskaičiuojamas ir nupjaunamas pagal konkrečius išmatavimus.

Šios rūšies stogas vertinamas dėl to, kad stogo dengimo darbai vyksta gana paprastai: nereikia nei tvirtų medinių gegnių ir grebėstų konstrukcijos, nei ypatingos priežiūros jį įrengus. Skardinis stogas tinka bet kurioje vietovėje, jo neveikia oro temperatūros kaita (nei didelis karštis, nei šaltis). Be to, tai itin sandarūs ir ilgaamžiški stogai, kurie daugybę metų išsaugoja nepakitusią išvaizdą.

Bituminė danga. Tai labai sandari stogo danga, tinkanti įvairaus dydžio nuolydžiams. Tai hermetiški, drėgmei atsparūs stogai, puikiai tinkantys lygiems paviršiams. Bituminė danga – puikus pasirinkimas tiek montuojant naują stogą, tiek renovuojant seną. Naudojame tokią bituminę dangą, kuri yra oksiduota ir pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis.

Stogo darbai

StatybosABC komandos stogo darbai apima gana platų spektrą:

 • Stogo laikančiosios konstrukcijos (gegnės) montavimas
 • Difuzinės plevelės montavimas ir grebestavimas
 • Lietaus nuvedimo sistemos montavimas
 • Stoglangių montavimas (jeigu numatyta)
 • Stogo dangos montavimas (stogo dengimas čerpėmis, skarda, bitumine danga)
 • Stogo atskirų elementų (vėjalenčių, kraigų, salajų) ir priedų (sniego gaudytuvu, apsauginiu tvorelių, stogo kopetėlių, apžvalgos aikštelių, ventiliacinių kaminėlių) montavimas
 • Kaminų apskardinimas
 • Stogo šiltinimas
 • Garso izoliacijos įrengimas
 • Stogo pakalimas
 • Stogo renovacija
 • Stogo remontas
 • Stogo keitimas
 • Stogo pakalimas
 • Stogo apdaila

Stogo dengimo darbai – kodėl verta rinktis StatybosABC?

Stogų įrengimo, apdailos bei šiltinimo darbus atliekame jau daugybę metų, tad savo klientams užtikriname tinkamą darbų kokybę bei palankias medžiagų kainas. Dirbame su visų konstrukcijų bei sudėtingumo projektais. Atliekame stogo dengimo ir skardinimo darbus, įrengiame lietaus nuvedimo sistemas, pasirūpiname kondensato surinkimo bei stogo vėdinimo klausimais.

Kreipkitės į mus ir mes padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą, kad stogų įrengimas vyktų sklandžiai. Žinodami jūsų poreikius, galime tiksliai įvertinti kiek kainuotų namo stogo įrengimas arba renovacija bei per kiek laiko būtų užbaigti darbai. Taip pat esame visuomet pasiruošę patarti kokius papildomus stogo elementus vertėtų sumontuoti, o kokių geriau atsisakyti jūsų projekto atveju.

Stogo dengimo kaina

Stogo įrengimo kaina priklauso nuo pasirinktos stogo konstrukcijos, dangos tipo ir darbų sudėtingumo. Stogo dengimo kaina yra apytiksliai 15 €/m² (murlotų ir gegnių montavimas, plevelės tvirtinimas, grebestavimas, stogo dangos dengimas, skardinimo darbai ir kiti stogo darbai). Galutinė stogo dengimo kaina yra apytiksliai 20 €/m² (stogo dengimas, stogo apšiltinimas, vandens nutekėjimo sistemų montavimas, kraigo ir kamino skardinimas).

Norėdami Jums pateikti kuo detalesnius skaičiavimus ir tikslią stogo kainą, turime tiksliai žinoti jūsų poreikius. Kiekvienu atveju individualiai su klientu aptariame koks sprendimas būtų geriausias, kokie stogo dengimo darbai turėtų būti atlikti ir kokios medžiagos bus įtrauktos į stogo darbų kainos sąmatą. Susisiekite su mumis ir pateiksime Jums tikslų stogo dengimo kainos pasiūlymą.

Taip pat atliekame

€39 500,0 – €79 500,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Namo Statyba A+ Klasės, A Klasės ir B Klasės Jūsų Pasirinktoje Vietoje. Nuo Pamatų Iki Rakto. 

nuo €345,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Pamatai, Mūro Darbai, Stogų Dengimas, Fasadų Šiltinimas, Tvorų ir Trinkelių įrengimas

€5 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Apdailos Darbai Iš Vienų Rankų. Elektrikas, Santechnikas, Dažytojas, Stalius, ir Plytelių Meistras.

€5 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Mūro darbai – klinkerio, plytelių mūrijimas

€555,0 – €1 445,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

nuo €345,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros ir Vedinimo Sistemų Įrengimas, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Montavimas.

€1 555,0 – €3 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

€555,0 – €1 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Trinkelių klojimas, takelių ir kiemų įrengimas

€1 555,0 – €2 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Fasado apdaila, šiltinimas, skardinimas, fasado darbai

€ 555,0 – €2 395,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Fasado apdaila, šiltinimas, skardinimas, fasado darbai

output-onlinepngtools(1)

StatybosABC.lt

Susisiekite

Skip to content