Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

laminato-klojimas.jpglaminato-klojimas.jpg
glaistymas-dazymas-1.jpgglaistymas-dazymas-1.jpg
gipsokartono-montavimas.jpggipsokartono-montavimas.jpg
apdailos-darbai-klaipedoje.jpgapdailos-darbai-klaipedoje.jpg
visi-apdailos-darbai.jpgvisi-apdailos-darbai.jpg
Virtuve.jpgVirtuve.jpg
plintusu-montavimas.jpgplintusu-montavimas.jpg
parketo-klojimas.jpgparketo-klojimas.jpg
lofto-irengimas.jpglofto-irengimas.jpg
interjero irengimas interjero apdailos darbaiinterjero irengimas interjero apdailos darbai
kiek kainuoja apdaila kaunekiek kainuoja apdaila kaune
namo vidaus irengimas buto irengimasnamo vidaus irengimas buto irengimas
namu remonto darbainamu remonto darbai
plyteliu klojimai kaina vilniujeplyteliu klojimai kaina vilniuje
remonto darbai klaipeda kainosremonto darbai klaipeda kainos
remonto kainos namo irengimasremonto kainos namo irengimas
sienu dekoras interjero idejossienu dekoras interjero idejos
statybos ir apdailos paslaugosstatybos ir apdailos paslaugos
statybosabc apdailos darbaistatybosabc apdailos darbai
vidaus apdailos darbaividaus apdailos darbai
visi apdailos darbai paslaugos ltvisi apdailos darbai paslaugos lt
apdaila meistro buto remontuiapdaila meistro buto remontui
apdailos darbai kainaapdailos darbai kaina
apdailos darbaiapdailos darbai
apdailos darbu kainos 2021apdailos darbu kainos 2021
apdailos meistrai klaipedojeapdailos meistrai klaipedoje
apdailos projektaiapdailos projektai
buto remontas kainabuto remontas kaina
gipso kartono montavimasgipso kartono montavimas

Apdailos darbai

Apdailos paslaugą visoje Lietuvoje. Darbus pradedame mėnesį nuo sutarties pasirašymo.

Interjero apdaila 40,0 kv. m. €5 995,0 
Interjero apdaila 60,0 kv. m. €7 995,0 
Interjero apdaila 80,0 kv. m. €9 995,0 
Interjero apdaila virš 80,0 kv. m. SUTARTINĖ

Nurodytos vidutrinės kainos su medžiagom.

Konsultacija NEMOKAMAI

Kaina priklauso nuo objekto paskirties, sudetingumo ir apimties.

Kokybiški apdailos darbai

Apdailos darbai – tai kompleksas įvairių darbų, kurie yra būtini tiek įsirenginėjant naujus namus, tiek renovuojant ar remontuojant jau anksčiau įsigytus namus ar bet kokios kitos paskirties patalpas.

Apdailos darbai apima daug skirtingų darbų rūšių – gipso darbus, elektros instaliacijos darbus, santechnikos darbus, sienų, lubų bei grindų darbus ir pan. Kiekvienas iš jų reikalauja išmanymo bei įgūdžių. Apdailos darbai turi būti atliekami profesionaliai, nes būtent nuo jų priklausys, ar galutinis būsto ar kitos paskirties patalpų vaizdas (rezultatas) atitiks tai, ko tikėjotės.

Kokias paslaugas siūlome ir kokius apdailos darbus atliekame?

Esame subūrę kvalifikuotą ir profesionalią apdailos darbų komandą, kuri gali atlikti visus reikalingus darbus: sumontuoti gipsą, atlikti elektros ir santechnikos darbus, įgyvendinti sienų, lubų, grindų projektus ir kt.

Gipso darbai – pertvarinių sienų montavimas, pakabinamų lubų montavimas, garso izoliacijos įrengimas.

Labai svarbu, kad šie darbai būtų atlikti kokybiškai, nes priešingu atveju, klaidos ir trūkumai greitai išryškės – netinkamai atlikus gipso montavimo darbus gali sutrūkinėti gipso kartono lubų siūlės ar išsipūsti pačios lubos. Ir tai tik keli defektai, kuriuos nulemia darbų neišmanantys specialistai.

„StatybosABC“ komanda puikiai išmano gipso darbų specifiką, todėl užtikrina, kad:

  • Naudojami vieno gamintojo produktai, atitinkantys aukščiausios klasės kokybę ir derantys tarpusavyje.
  • Teisingai parenkami karkaso profiliai, lubose tinkamai atliekamas pakabų išdėstymas. 
  • Tinkamai ir kokybiškai sumontuojamos gipso plokštės. Laikomės pagrindinės gipso plokščių montavimo taisyklės – teisingai sukeičiame siūles (negalimos kryžminės siūlės), tiksliai montuojame plokštes (plokštės turi būti nestandžiai pristumtos viena prie kitos, nepaliekant nereikalingų tarpų) ir niekada nenaudojame pažeistų plokščių. O svarbiausia – nenusimetame atsakomybės. Per savo veiklos metus esame ne kartą girdėję, kad statybose tobulumas neegzistuoja, o netiksliai sumontuotos plokštės nėra problema, nes glaistymo ar dažymo metu tai bus paslėpta. Mes nepalaikome tokių sprendimų, nes būtent netinkamai sumontuotos plokštės lemia skilimų ar trūkių atsiradimą, kurio dažymo darbai nei paslėps, nei ištaisys. 
  • Tinkamai siūlių glaistymui parenkamos medžiagos. Mūsų sukaupta patirtis leidžia parinkti tai, kas tinka geriausiai, todėl siūlių glaistymui renkamės mineralinius gipsinius siūlių glaistus, kurie greitai džiūsta, o džiūdami nepraranda tūrio. Kitas galimas pasirinkimas – polimeriniai glaistai – ne visada tinkami kraštų glaistymui. 

Gipso kartoną galima rinktis iš trijų populiariausių rūšių: paprasto, atsparaus ugniai bei atsparaus drėgmei. Sienoms, pertvaroms, luboms dažniausiai pasirenkamas paprastas gipsas.

Patalpoms, kuriose būna drėgmės (vonios kambariui) tinkamiausias yra drėgmei atsparus gipsas. Prie židinių, krosnelių montuojamas ugniai atsparus gipsas.

Neišmanant, kaip atliekami gipso darbai, kokią gipso kartono rūšį ir kokias medžiagas rinktis, galima lengvai sugadinti paviršių, kuomet viską ištaisyti vėliau gali būti sunku, o trūkumai bus akivaizdžiai matomi ir gadins bendrą interjero vaizdą.

Elektros darbailizdų, jungiklių, šviestuvų, daviklių ir prietaisų įrengimas, montavimas ir pajungimas.

Elektros darbai – itin specifinė kategorija. Norint, kad patalpose veiktų visi jungikliai ir elektros lizdai nekeltų pavojaus, būtina rinktis profesionalių elektrikų paslaugas. Mūsų komandos privalumas – mes atliekame tiek pagrindinius, tiek smulkesnius elektros instaliavimo darbus. Ne tik sutvarkome elektros instaliaciją, bet prireikus teikiame ir daviklių bei prietaisų įrengimo, montavimo bei pajungimo paslaugas.

Savo klientams visuomet akcentuojame, jog elektros darbai – labai specifiška darbų kategorija, kurią reikia išmanyti, jeigu norima, kad viskas būtų atlikta kokybiškai ir saugiai. Deja, šiems darbams nėra konkrečių instrukcijų ar darbų atlikimo sąlygų, nes visi darbai atliekami individualiai ir priklauso nuo konkretaus atvejo.

Santechnikos darbaivamzdyno, šildomų grindų, katilinės įrengimas. Vonios, WC ir šildymo prietaisų montavimas.

Santechnikos sistema turi veikti puikiai, todėl tokio pobūdžio darbai turi būti patikėti šios sirties specialistams. Taupant šioje srityje galima stipriai nukentėti, o vienas didžiausių nuostolių – kuomet užliejamas ne tik jūsų, bet ir kaimynų butas. 

Sienų, lubų, grindų darbaisienų lyginimas tinkavimas, glaistymas ir dažymas, angokraščių įrengimas, tapetavimas, įtempiamų lubų pakabinimas, plytelių klijavimas, grindų klojimas.

Tai viena iš plačiausių apdailos darbų kategorijų, apimanti daugybę skirtingų darbų, susijusių su paviršiaus lyginimu ir jo paruošimu tolesniems apdailos darbams (glaistymui, sienų tapetavimui, dažymui ir t. t.). Kuo paviršius bus lygesnis, tuo gražiau atrodys nudažytos sienos ar lubos. 

Visada akcentuojame, kad jau nuo pirmo paviršiaus paruošimo etapo – apdailos darbai turi būti atliekami labai stropiai. Pirmasis grunto sluoksnis yra vienas iš svarbiausių, nes jis bus visos dangos pagrindas. Glaistymo paskirtis – išlyginti paviršių, todėl jis turi būti padengtas taip, kad būtų kuo mažiau galimybių paviršiui skilinėti.

Dar vienas svarbus aspektas – tinkavimo medžiaga, t. y. gipsinis arba kalkinis tinkas. Nieko neišmanantiems apie statybines medžiagas, gerai jas pasirinkti yra sunki užduotis, nes reikia žinoti medžiagos privalumus ir trūkumus, esmines savybes.

Pavyzdžiui, gipsinis tinkas leidžia išgauti lygesnį paviršių, turi savybę sugerti patalpoje esantį drėgmės perteklių ir išskirti drėgmę, kai patalpoje per karšta, pasižymi puikiomis šilumos bei garso izoliacinėmis savybėmis. Kaip paviršius nutinkuotas gipsiniu tinku –  dažymo, tapetavimo, plytelių klijavimo ir kt. etapai būna žymiai lengvesni, o rezultatas daug kokybiškesnis.

Kalkinio tinko pagrindiniai privalumai yra tik jo atsparumas šalčiui ir atsparumas vandeniui, todėl ši tinko rūšis pasirenkama rečiau ir nėra itin populiari.

Galiausiai ateina laikas ir vieniems iš paskutinių apdailos darbų – dažymui arba tapetavimui. Dažymo darbų galutinis rezultatas priklauso nuo kelių veiksnių: dažytojų gebėjimų, medžiagų kokybės ir dažomo paviršiaus paruošimo.

Siekiant geriausio rezultato, paviršių dažyti reikia apie du tris kartus. Tapetavimas irgi turi savo specifiką. Nors įprasta tapetuoti tik sienas, tačiau reikėtų žinoti, kad tapetuoti galima ir lubas. Tapetų rūšys – popieriniai tapetai, viniliniai tapetai, fototapetai, skysti tapetai – nulemia tai, kokį klijavimo metodą geriausia pasirinkti, kad rezultatas būtų ir gražus ir ilgaamžiškas.

Grindų klojimas priklauso nuo pasirinktos grindų dangos, tačiau dažniausiai šie darbai atliekami sluoksniais, kurių eigą turi išmanyti šiuos apdailos darbus atliekantis meistras. 

Kai atliekami apdailos darbai, nesvarbu kokio pobūdžio, privalu nepadaryti esminių klaidų, nes jos pakenks bendram rezultatui. Būtent dėl to neturint reikalingų žinių ar įgūdžių nerekomenduojama šiuos darbus atlikti patiems. 

Apdailos darbai – kodėl StatybosABC?

  • Kai norisi kokybiškų ir profesionaliai atliktų darbų, nes apdailos darbai – mūsų specializacija. Daugiametė patirtis leidžia įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius projektus.
  • Kai norisi atsakingų ir patikimų meistrų, kurie moka atlikti visus apdailos darbus nuo pradžios iki pabaigos, kurie laikosi numatytų terminų ir vykdo susitarimo sąlygas.
  • Kai norisi garantijų ir saugumo, kad atlikti darbai bus ilgaamžiški ir nekels papildomo galvos skausmo.

„StatybosABC“ komanda pasirengusi išklausyti kiekvieno kliento norus ir poreikius, įgyvendinti įvairiausias apdailos idėjas. Kokybiški apdailos darbai atlikti nuo A iki Z! 

Taip pat atliekame

€39 500,0 – €79 500,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Namo Statyba A+ Klasės, A Klasės ir B Klasės Jūsų Pasirinktoje Vietoje. Nuo Pamatų Iki Rakto. 

nuo €345,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Pamatai, Mūro Darbai, Stogų Dengimas, Fasadų Šiltinimas, Tvorų ir Trinkelių įrengimas

€ 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Stogo dengimo ir remonto darbai

€5 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Mūro darbai – klinkerio, plytelių mūrijimas

€555,0 – €1 445,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

nuo €345,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros ir Vedinimo Sistemų Įrengimas, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Montavimas.

€1 555,0 – €3 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

€555,0 – €1 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Trinkelių klojimas, takelių ir kiemų įrengimas

€1 555,0 – €2 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Fasado apdaila, šiltinimas, skardinimas, fasado darbai

€ 555,0 – €2 395,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Fasado apdaila, šiltinimas, skardinimas, fasado darbai

output-onlinepngtools(1)

StatybosABC.lt

Susisiekite

Skip to content