Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

individualiu namu statyba iki raktuindividualiu namu statyba iki raktu
kiek kainuoja a++ namo blokiniaikiek kainuoja a++ namo blokiniai
muriniu ir karkaso 100 kv namuimuriniu ir karkaso 100 kv namui
namo statybos kainanamo statybos kaina
stato namus visoje lietuvojestato namus visoje lietuvoje
statome namus jusu sklypestatome namus jusu sklype
pastato-statyba.jpgpastato-statyba.jpg
namu-statyba.jpgnamu-statyba.jpg
namu statyba lietuvojenamu statyba lietuvoje
namo stogo dengimasnamo stogo dengimas
namo-statyba.jpgnamo-statyba.jpg
pastatu-statyba.jpgpastatu-statyba.jpg
namu statybos paslaugosnamu statybos paslaugos
statome namus issimoketinaistatome namus issimoketinai
namu projektai su samatanamu projektai su samata
namo statyba paslaugosnamo statyba paslaugos
muriniu namu statyba kainosmuriniu namu statyba kainos
mediniu namu statybamediniu namu statyba
karkasiniu namu statybakarkasiniu namu statyba

NAMŲ STATYBA

Statome namus visoje Lietuvoje. Darbus pradedame mėnesį po sutarties pasirašymo, priklauso nuo sezono ir nuo leidimų.

Namas 50,0 kv. m. €39 500,0
Namas 80,0 kv. m. €59 500,0
Namas 100,0 kv. m. €79 500,0
Daugiau > 100,0 kv. m. Sutartinė

Nurodytos vidutinės kainos

Konsultacija NEMOKAMAI

Kaina priklauso nuo objekto paskirties, sudetingumo ir apimties

Namų statyba – pagrindiniai etapai

Namų statyba – vieniems verslo dalis, kitiems viso gyvenimo projektas. Tačiau abiem atvejais yra svarbu, kad namų statyba būtų kokybiška ir atlikta pagal visus griežčiausius statybų reglamentus bei reikalavimus. StatybosABC komanda užtikrina, kad profesionaliai atliks visus darbus – nuo namo pamatų klojimo iki rakto įteikimo. Prieš užsakant mūsų namų statybos paslaugas pravartu apie kiekvieną iš jų paskaityti plačiau.

Pamatai – Gręžtinių pamatų arba plokštuminių pamatų įrengimas ir pamatų apšiltinimas.Prieš pradėdami lieti pamatus, savo klientus supažindiname su skirtingomis jų savybėmis ir tai kaip tai įtakos namų statyba tolimesniuose etapuose.

Šiuo metu tarp mūsų klientų labai populiarūs gręžtiniai pamatai, kurie išsiskiria savais privalumais, t. y. jie pakankamai greitai klojami, jiems kloti sunaudojama mažiau betono, jie yra ekonomiškesni už kitas pamatų rūšis ir svarbiausia – tinka įvairiems namams (mūriniams, rąstiniams ar skydiniams).

O plokštuminiai pamatai – optimaliausias variantas tais atvejais, kai norima įrengti namus, turinčius aukštą energinio naudingumo klasę (A, A+, A++), kai nereikalingas rūsys (tokios rūšies pamatai nesuteikia tam galimybės) arba kai sklypo, kuriame ruošiamasi statyti namą, gruntas yra silpnesnis. Tokiais atvejais specialiai paruošiamas gruntas – išvedžiojama kanalizacija, suformuojama „putplastinė vonia“, suklojama armatūra ir užliejama betonu.

Plokštuminiai pamatai padeda išvengti betono sąlyčio su gruntu. Vis dėlto, plokštuminiai pamatai – šiek tiek ilgiau įgyvendinamas sprendimas. Visuomet sakome, kad prieš išsirenkant pamatų rūšį reikia įvertinti ir namo statybos aplinką, ir savo poreikius.

Mūro Darbai – namo pagrindinių ir pertvarinių sienų mūrijimas. Gelžbetoninių sąramų ir gelžbetoninio žiedo (vainiko) įrengimas. Mūrinis namas – geriausias sprendimas tuomet, kai yra numatytas sudėtingesnių sprendinių statinys, pavyzdžiui, kai namas yra klasikinio modelio, kai jo išplanavimas neprimena stačiakampio formos, kai yra numatytas sudėtingos konstrukcijos stogas, statinyje yra daug įvairių išsikišimų, peraukštėjimų, detalių. Visa tolimesnė namų statyba dažniausiai priklauso nuo gerai atliktų mūro darbų.

Karkasinis namas (medinis) – namo pagrindinių ir pertvarinių sienų statyba, apšiltinimas putomis arba vata. Karkasinis namas – geriausias sprendimas tuomet, kai yra numatytas gana paprastų, nesudėtingų sprendinių statinys, pavyzdžiui, nesudėtingų konstrukcijų stogas, nėra jokių įmantrių detalių, kai namo išplanavimas yra stačiakampio

Karkasinio namo statyba prilygsta racionaliausiai statybos technologijai, statybai naudojama tik tai, kas geriausiai atlieka savo funkcijas. Be to, karkasinis namas yra geriausiai pritaikytas naujoms šiltinimo sistemoms. O vienas iš didžiausių privalumų – karkasinių namų statyba yra ekonomiškiausias būdas norint turėti aukštos energinės klasės (A, A+, A++) namą.

Statant karkasinį namą, nereikia keisti konstrukcijos, užtenka tik parinkti geras izoliacines medžiagas.  Mes visuomet įspėjame savo klientus, kad namo rūšis – mūrinis namas ar karkasinis namas – labiausiai priklauso nuo architektūrinių sprendinių ir kiekvieno individualių finansinių galimybių dėl namų statybos.

Perdanga – medinių sijų montavimas, monolitinės perdangos liejamas arba gelžbetoninių perdanginių plokščių įrengimas. Geriausias pasirinkimas dėl perdangos namo statybos procese visuomet aptariamas su klientu, įvertinus jo poreikius.

Stogas – vienšlaičių, dvišlaičių, daugiašlaičių stogų medinės dalies įrengimas, apšiltinimas putomis arba vata ir dengimas kliento pasirinkta danga.

Prieš pasirenkant stogo konstrukciją, labai svarbu įvertinti vidines bei išorines apkrovas. Patvarus gali būti tik teisingai ir tinkamai suprojektuotas stogas. Įrenginėjant stogą taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į stogo nuolydį, kurį reikia pasirinkti pagal planuojamos stogo dangos rodiklius.

Vienšlaičiai stogai yra tie, kuriuos lengva ir paprasta eksploatuoti, o dvišlaičiai ir daugiašlaičiai stogai – sudėtingesni. Pastaruosius tinkamai įrengi gali tik didelę patirtį sukaupę namų statybos meistrai, gebantys profesionaliai sumontuoti ir sujungti stogo konstruktyvo mazgus.

Fasadas – namo apšiltinimas, sandarinimas ir apdaila. Dekoratyvinis tinkas su spalva, klinkerio apdaila arba fasado apdailos plokštės.

Galime įrengti inovatyvius fasadus, kurie pasižymės funkcionalumu ir išskirtiniu dizainu.

Namų statyba – atsakingumo reikalaujantis procesas

Per savo veiklos metus jau įsitikinome, kad visiems be išimties labai svarbi yra namo statybos kaina. Deja, tačiau pirminis atsakymas dažniausiai būna preliminarus, nes namų statybos kainos tiesiogiai priklauso nuo statomo namo ploto ir statybinių medžiagų pasirinkimo, konstruktyvų sudėtingumo, visų atliekamų darbų ir jų trukmės.

Atidžiai įvertinę Jūsų projektą galėsime tiksliai nustatyti, kiek laiko užtruks Jūsų pasirinkto namo statyba bei kokia bus galutinė namo statybos kaina.

Namų statyba – sudėtingas ir ilgai užtrunkantis projektas, kurį norint įgyvendinti kokybiškai nepakanka vien gerų statybinių medžiagų. Darbai turi būti atliekami tik patyrusių ir savo darbą puikiai išmanančių meistrų. Tik tinkama namo statyba, kokybiškai atlikti darbai užtikrina aukštą namo vertę.

 

Taip pat atliekame

nuo €345,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Pamatai, Mūro Darbai, Stogų Dengimas, Fasadų Šiltinimas, Tvorų ir Trinkelių įrengimas

€5 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Apdailos Darbai Iš Vienų Rankų. Elektrikas, Santechnikas, Dažytojas, Stalius, ir Plytelių Meistras.

€ 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Stogo dengimo ir remonto darbai

€5 995,0 – €9 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Mūro darbai – klinkerio, plytelių mūrijimas

€555,0 – €1 445,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

nuo €345,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros ir Vedinimo Sistemų Įrengimas, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Montavimas.

€1 555,0 – €3 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

€555,0 – €1 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Trinkelių klojimas, takelių ir kiemų įrengimas

€1 555,0 – €2 995,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Fasado apdaila, šiltinimas, skardinimas, fasado darbai

€ 555,0 – €2 395,0

Konsultacija NEMOKAMAI

Fasado apdaila, šiltinimas, skardinimas, fasado darbai

output-onlinepngtools(1)

StatybosABC.lt

Susisiekite

Skip to content